Biuro Rachunkowe w Nowym Tomyślu – poznaj naszą ofertę

Biuro rachunkowe Dagmara Bok działa w Nowym Tomyślu, przy ul. Długiej 4/6. Oferujemy kompleksowe usługi księgowe i podatkowe dla małych i średnich przedsiębiorstw. Nasza firma specjalizuje się w rozliczaniu podatków, składek ZUS oraz reprezentowaniu klientów przed organami podatkowymi.

Dlaczego my?

Nasze biuro rachunkowe jest certyfikowane i działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Rozliczamy różnorodne branże, w tym usługi transportowe, budowlane, gastronomiczne, produkcyjne, kosmetyczne, edukacyjne, medyczne i wiele innych. Dbamy o naszych klientów z najwyższą starannością, fachowością i pełnym zaangażowaniem. Nasz zespół stale podnosi swoje kwalifikacje i kompetencje, by sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. 

Stacjonarnie lub zdalnie – Ty wybierasz! 

Jesteśmy biurem rachunkowym online, co oznacza, że możemy świadczyć usługi zdalnie. Naszym klientom udostępniamy bezpłatny program do wystawiania faktur dostosowany do KSEF oraz dostęp do systemu e-księgowość, który umożliwia stały dostęp 24/7 do faktur oraz wyników finansowych swojej firmy. To wygodne i oszczędzające czas rozwiązanie, które wspiera efektywne prowadzenie biznesu.

Wsparcie w zakładaniu firmy

Pomagamy bezpłatnie przedsiębiorcom w zakładaniu działalności jednoosobowej. Wspieramy także w otwieraniu spółek cywilnych oraz spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Posiadamy wymagane przepisami prawa zaświadczenie, które pozwala nam tworzyć osoby prawne oraz jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej. Nasza wiedza i doświadczenie są dostępne dla Ciebie od pierwszego kroku w biznesie.

Nasze nagrody i certyfikaty

Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć. Nasze biuro rachunkowe wyróżniono jako laureata nagrody „Orły Rachunkowości”, co potwierdza naszą profesjonalizację i zaangażowanie. Znajdujemy się na liście TOP 100 biur rachunkowych w Polsce. Certyfikat Ministra Finansów, członkostwo w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce oraz Krajowej Izbie Biur Rachunkowych w Polsce to dowód naszej wiarygodności i rzetelności.

My księgujemy, Ty rozwijaj swój biznes

Dzięki naszym usługom księgowym, możesz skupić się na rozwoju swojego biznesu. Zaufaj profesjonalistom, którzy znają się na finansach i podatkach. Skontaktuj się z nami już dziś, a my pomożemy Ci osiągnąć sukces!

Jesteśmy dostępni stacjonarnie w Nowym Tomyślu (ul. Długa 4/6) od poniedziałku do piątku od 8-16 lub pod numerem telefonu: 500 069 893.