Biuro Rachunkowe w Zbąszyniu – poznaj naszą ofertę

Biuro Rachunkowe Dagmara Bok Zbąszyń mieści się przy ul. Promenada 2c/1. Jesteśmy profesjonalną firma świadcząca usługi księgowe i podatkowe na terenie Zbąszynia oraz okolic. Działamy na rynku od 2008 r., a stacjonarnie w Zbąszyniu od 2020 roku, oferując kompleksową obsługę księgową i podatkową klientom indywidualnym oraz firmom.

Czym się zajmujemy? 

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie rozliczeń podatkowych, prowadzenia ksiąg rachunkowych, oraz reprezentowania klientów przed organami podatkowymi i ZUS. Nasze biuro rachunkowe obsługuje różnorodne branże, w tym usługi transportowe, budowlane, gastronomiczne, produkcyjne, kosmetyczne, edukacyjne, medyczne i wiele innych. Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą firmę, czy średnie przedsiębiorstwo, możesz polegać na naszym doświadczeniu i fachowej wiedzy.

Księgowość stacjonarna lub zdalna 

Jesteśmy biurem rachunkowym online, co oznacza, że możemy świadczyć usługi zdalnie. Naszym klientom udostępniamy bezpłatny program do wystawiania faktur dostosowany do KSEF oraz dostęp do systemu e-księgowość. Dzięki temu, macie Państwo stały dostęp 24/7 do faktur oraz wyników finansowych swojej firmy. To wygodne i oszczędzające czas rozwiązanie, które wspiera efektywne prowadzenie biznesu.

Wsparcie w zakładaniu firm i rejestracji spółek 

Pomagamy bezpłatnie przedsiębiorcom w zakładaniu działalności jednoosobowej. Wspieramy także w otwieraniu spółek cywilnych oraz spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Posiadamy wymagane przepisami prawa zaświadczenie, które uprawnia nas do tworzenia osób prawnych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej. Nasza wiedza i doświadczenie są dostępne dla Ciebie od pierwszego kroku w biznesie. 

Nasze Sukcesy

Biuro Rachunkowe Zbąszyń to firma, która dba o jakość świadczonych usług. Nasz zespół jest gotów, by pomóc w rozwoju Twojego biznesu, zapewniając rzetelną i profesjonalną obsługę księgową. Działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami, a nasze osiągnięcia i kompetencje są dowodem naszego zaangażowania w pracę. Jesteśmy laureatem nagrody „Orły Rachunkowości”, znajdujemy się na liście TOP 100 biur rachunkowych w Polsce. Posiadamy certyfikat Ministra Finansów, członkostwo w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce oraz Krajowej Izbie Biur Rachunkowych. 

My księgujemy, Ty skoncentruj się na Biznesie

Dzięki naszym usługom księgowym, możesz skupić się na rozwoju swojego biznesu, a my zajmiemy się wszelkimi kwestiami finansowymi i podatkowymi. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, jak możemy pomóc Ci osiągnąć sukces!

Jesteśmy dostępni dla Ciebie w Zbąszyniu (ul. Promenada 2c/1) od poniedziałku do piątku od 8-16 oraz pod nr tel. 500 069 893.