Bezpłatna pomoc w założeniu firmy

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Bezpłatna pomoc w założeniu firmy 

 

Zakładanie firmy to ekscytujący krok, ale także wyzwanie wymagające fachowej wiedzy. W naszym biurze rachunkowym oferujemy kompleksowe i bezpłatne wsparcie podczas procesu rejestracji jednoosobowej działalności gospodarczej lub spółki. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu, uczynimy ten proces gładkim i bezstresowym.

 

Profesjonalna rejestracja w CEIDG (i nie tylko!)

Nasi eksperci przeprowadzą Cię przez proces rejestracji w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG). Oprócz tego, pomożemy złożyć odpowiednie zgłoszenia do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędu Skarbowego. Dzięki temu, Twój start jako przedsiębiorca będzie bezproblemowy.

 

Wybór formy prawnej i opodatkowania dla nowej firmy

Decyzja o formie prawnej Twojej firmy to kluczowy element sukcesu. Czy to działalność jednoosobowa (rozliczana w formie skali podatkowej lub ryczałtu), spółka cywilna, jawna, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością czy spółka komandytowa – przedstawimy Ci najlepsze rozwiązanie zgodnie z Twoimi potrzebami. Nasza wiedza i doświadczenie pozwoli Ci podjąć decyzję, która zapewni Ci optymalne warunki prowadzenia działalności.

 

Kontakt i bezpłatna konsultacja ws. założenia działalności 

Zapraszamy do skontaktowania się z nami pod adresem dagmara.bok@db-biuro.pl lub numerem telefonu 500 069 893. Nasz zespół jest gotów odpowiedzieć na Twoje pytania, wyjaśnić wszelkie wątpliwości i umówić się na indywidualną konsultację. Razem przekroczymy próg biznesu i zbudujemy solidne fundamenty pod Twoją nową firmę. Nie czekaj, zrób pierwszy krok w świat przedsiębiorczości z nami!

 

Porozmawiajmy

Pracujemy dla Ciebie codziennie 8:00 do 15:00

dagmara.bok@db-biuro.pl

+48 500 069 893

Zbąszyn, ul. Promenada 2c/1 
Nowy Tomyśl 64-300 ul. Długa 4/6
Relacja