Biuro Rachunkowe ONLINE

Nie trać czasu na dojazdy do biura

Biuro rachunkowe online

 

DB-BIURO to biuro rachunkowe online, gdzie tradycyjne podejście do księgowości przechodzi transformację w kierunku wygody i efektywności. Nasza oferta to odpowiedź na potrzeby współczesnych przedsiębiorców, którzy cenią sobie oszczędność czasu, elastyczność oraz bezpieczeństwo w prowadzeniu swoich finansów. 

 

Księgowość online – oszczędź czas na dojazdy do biura

Dzięki zastosowaniu technologii, możesz teraz w pełni skupić się na rozwoju swojego biznesu, zamiast tracić cenne godziny na dojazdy do biura rachunkowego. Współpracując z nami możesz teraz w prosty i bezpieczny sposób przekazywać dokumenty online, a my zaksięgujemy i przekażemy wszystkie dokumenty również przez internet. Szacujemy, że oszczędzasz w ten sposób ok. 2-3 godzin miesięcznie. 

 

Wygodna i bezpieczna księgowość zdalna 

Zapewnimy Ci wygodę i efektywność dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi. Udostępniamy Ci bezpłatny program do wystawiania faktur oraz system e-księgowości, co pozwala na stały dostęp 24/7 do faktur oraz wyników swojej firmy.

 

Zrób zdjęcie i gotowe! 

Korzystanie z naszych usług jest niezwykle proste. Wystarczy zalogować się do panelu klienta, zrobić zdjęcie dokumentów telefonem i udostępnić je w systemie.

 

Elastyczne i konkurencyjne ceny

Księgowość online zaczyna się już od 199 zł netto. Indywidualna wycena będzie dokładnie dostosowana do zakresu usług, które wybierzesz po naszym kontakcie. Niezależnie od skali Twojej działalności, znajdziemy rozwiązanie, które będzie Tobie odpowiadać.

 

Dedykowany księgowy

Za księgowość Twojej firmy będzie odpowiedzialny dedykowany osobisty opiekun – wysoko wykwalifikowany księgowy.

 

Rozpocznijmy od bezpłatnej konsultacji 

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już teraz, aby rozpocząć korzystanie z nowoczesnych usług biura rachunkowego online. Oszczędź swój cenny czas i zyskaj komfort oraz bezpieczeństwo pracy zdalnej. Skontaktuj się pod adresem dagmara.bok@db-biuro.pl lub numerem telefonu 500 069 893. Wprowadź wygodę do swojej księgowości i biznesu!

Porozmawiajmy

Pracujemy dla Ciebie codziennie 8:00 do 15:00

dagmara.bok@db-biuro.pl

+48 500 069 893

Zbąszyn, ul. Promenada 2c/1 
Nowy Tomyśl 64-300 ul. Długa 4/6
Relacja